• info@firmakobi.com
  • 02165042400

MAVİKENT OTOMOTİV SANAYİ VE TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
52 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ORHAN AKSOY
  • ADRES: MAVİKENT MAHALLESİ ŞAHİNBEY SANAYİ SİTESİ 135020 NOLU SOKAK NO:32/A
  • TELEFON: 0 (850) 305 0027
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 07:30

FİRMA HAKKINDA

Mavikent Otomotiv Sanayi ve Taşımacılık Limited Şirketi ünvanı adı altında, araç yedek parça ürünlerini kendi tescilli ve patentli marka ve isimleri ile beraber ithal ve yurt içinde faaliyet gösteren firmalardan temin ve tedarik ederek perakende olarak piyasaya sürüp dağıtımını yapma koşuluyla, Japon ve Avrupa araç gurubu yedek parçaları temini ile iş dünyasında adını duyurmayı başarmıştır.

Sektörde 10 yılı aşkın iş tecrübesi ile birlikte büyüme kaydederek 11.04.2016 Tarihi itibari ile şirketleşmiş ve iş ağını genişletmiştir. Bunların yanı sıra Taşımacılık, Yol yardımı, Servis ağı , araç alım ve satışı ile daha çok üretim, iş ağını geliştirme, istihdam ve güvenilir hizmet sağlamayı hedefleyerek ülke çıkarlarını her şeyin üzerinde tutmayı azami bir şekilde özen gösteren Mavikent Otomotiv’ in güçlü ve kararlı olması ve bu günlere gelmesi , Yönetim kurulu başkanı olarak kurucusu olan Av. Orhan AKSOY ve Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı olarak Yunus AKSOY’ un azimli ve mücadeleci yapıları, büyük etken olmuştur.

Bütün bu çaba ve gayretlerimizin neticesinde sizlere verdiğimiz hizmetlerin tam ve teşekküllü olmasını ilke edenmiş olup, işimizin kalitesi bizlerin öz sermayemizi ve reklamımızı oluşturarak sizlerin güvenini her daim kaybetmemeyi amaçlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.